Sök...



Kontakt

Vägbeskrivning
  • Från

  • Till
    Hogstad Aluminium AB

 

Postadress

Hogstad Aluminium AB
Box 245
595 23 MJÖLBY

Telefon växel: 0142 - 29 31 00
E-post: info@hogstadaluminium.se

Besöksadress

Hogstad Aluminium AB
Transformatorgatan 4
595 35 MJÖLBY

GPS-koordinater

WGS84 (decimaler)
Latitud: 58.31288
Longitud: 15.10863

WGS84 (grader, minuter och sekunder)
Latitud: N 58° 18' 46,368"
Longitud: E 15° 6' 31,068"


Platschef/Marknad

Torbjörn Moborg
Försäljning/Marknad

Direkttelefon: 0142-29 31 02

E-post: torbjorn.moborg@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Försäljning

Stefan Anderberg
Teamledare försäljning

Direkttelefon: 0142-29 31 03

E-post: stefan.anderberg@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Mikael Fält
Försäljning

Direkttelefon: 0142-29 31 01

E-post: mikael.falt@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Stefan Gladh
Försäljning

Direkttelefon: 0142-29 31 26

E-post: stefan.gladh@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Hans Johansson
Försäljning

Direkttelefon: 0142-29 31 21

E-post: Hans.Johansson@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Martin Hederberg
Försäljning

Direkttelefon: 0734-42 51 20

E-post: martin.hederberg@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Teknik

Mats Avelöv
Teamledare teknik och konstruktion

Direkttelefon: 0142-29 31 05

E-post: mats.avelov@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Projektledning/Montage

Lars Reponen
Teamledare projektledning

Direkttelefon: 0142-29 31 16

E-post: lars.reponen@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Donald Ingemarsson
Projektledare

Direkttelefon: 0142-29 31 10

E-post: donald.ingemarsson@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Lars Johansson
Projektledare

Direkttelefon: 0142-29 31 09

E-post: lasse.johansson@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Johan Bergström
Projektledare

Direkttelefon: 0734-42 51 12

E-post: johan.bergstrom@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Inköp

Hans Johansson
Teamledare inköp

Direkttelefon: 0142-29 31 21

E-post: Hans.Johansson@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Malin Andersson
Inköp

Mobiltelefon: 0734-42 51 23

E-post: malin.andersson@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard


Produktion

Joakim Jacobsson
Teamledare produktion

Mobiltelefon: 0734-42 51 07

E-post: joakim.jacobsson@hogstadaluminium.se

Vcard: vCard



OBSERVERA: Du har inaktiverat Javascript och/eller CSS. För att denna sida skall fungera fullt ut krävs att dessa är aktiverade.

Kontakta oss

Kontaktformulär

Information

Vänligen fyll i formuläret om ni har en förfrågan till oss.

Fält markerade *är obligatoriska

Fyll i både ditt tilltalsnamn och efternamn.

Fyll i din e-postadress.

Endast siffror 0-9

Endast siffror 0-9

INFORMATIONEN SKICKAS. VAR GOD VÄNTA!

Hogstad Aluminium AB
Box 245
595 23 MJÖLBY

Tel 0142-29 31 00
info@hogstadaluminium.se

Vi tar ansvar hela vägen från projektering till färdigt montage